Par Mums

SIA “DARDEDZE HOLOGRĀFIJA” ir pilna servisa tipogrāfija, kas piedāvā plašu poligrāfijas pakalpojumu un produktu klāstu. Izgatavojam dažāda veida, formāta produkciju, kurā izmantotas standarta un nestandarta konstrukcijas, risinājumi un metodes.

Uzņēmums ir dibināts 1995.gadā un savu darbību sāka kā uzņēmums, kas ražo aizsardzības produkciju pret preču un dokumentu viltojumiem. Uzņēmuma pirmsākumi attīstījās no Latvijas universitātes Cietvielu fizikas optikas laboratorijas.

2002. gadā radās nepieciešamība attīstīt arī ofseta lokšņu druku, lai droši varētu apkalpot aizsargājamo dokumentu izgatavošanu – visu veikt zem viena jumta – drukāt, izgatavot hologrammas un veikt precīzu uzskaiti. Ofseta druka bija perspektīvs produkta virziens un drīz vien sāka attīstīties otra uzņēmuma pamatnozare- dokumentu drukāšana, no kuras attīstījās reklāmas izdevumu druka , kurai vēlāk sekoja visi poligrāfijas iespieddarbu veidi – grāmatas, žurnāli, etiķetes utt.
Šobrīd strādājam un attīstāmies divos pamatvirzienos – hologrāfijas un poligrāfijas nozarē.

Ofseta grupā SIA “DARDEDZE HOLOGRĀFIJA” ir viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā, kas turpina strauji augt, jau šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 120 darbinieki. Drukājam Latvijas, Vācijas, Skandināvijas un Anglijas tirgiem. Mūsu priekšrocība ir atsaucīgi un perspektīvi darbinieki, pēdējās tehnoloģijas, jaunas iekārtas un regulāras investīcijas.

Galvenais darbības princips: nav labu vai sliktu darbu, kvalitātei jāseko visos līmeņos, termiņi ir likums!

Mūsu uzņēmums aktīvi ietver jaunākās tehnoloģijas, augsti apmācītus darbiniekus, kā arī pastāvīgu ieguldījumu politiku uzņēmējdarbības attīstībā un inovācijā.

Mūsu galvenais darba princips ir: augstākā kvalitāte, konkurētspējīgās cenas un izcilais serviss.