Iepazīstieties ar mūsu produktiem

Mūsu drukas pakalpojumi ietver plašu darba klāstu, kas orientēts uz iespiedizstrādājumu ražošanu.
26 gadus Dardedze Hologrāfija ir strādājusi pie neskaitāmiem projektiem, saglabājot augstu profesionalitātes līmeni.

Mēs lepojamies ar saviem klientiem

Mēs esam priecīgi, ka varam realizēt mūsu klientu visvērienīgākās idejas, īsos termiņos un vislabākajā kvalitātē.
Mēs lepojamies ar mūsu klientiem, kuru starpā ir lielākie Latvijas izdevēji, ārzemju izdevniecības, reklāmas aģentūras un mazie uzņēmumi.

“Mēs sadarbojamies ar “Dardedze Holografija” vairākus gadus, izmantojot viņu pakalpojumus un esam veidojuši ilgtermiņa attiecības. Mēs vienmēr saņemam lielisku servisu un palīdzību, kad ir nepieciešamas konsultācijas. “Dardedze Holografija” nodrošina augstu kvalitāti un ātrumu.”

Josef Borneling, Bornelings Förlag, Sweden

“ Dardedze jau vairākus gadus ir mūsu primārā tipogrāfija bērnu grāmatām. Mēs esam ļoti apmierināti ar komunikāciju un kvalitāti, un mūs īpaši iespaido viņu ātrā piegāde. ”

Vinnie Andersen, Turbine Forlaget

“ Dardedzes pakalpojumi ir pārdomāti un noderīgi – mums ir augsta kvalitāte, ātra piegāde un kvalificēta palīdzība. Mēs novērtējam sadarbību ar DH.”

Ulla Koustrup, Koustrup & Co

“Mūsu izdevniecība jau vairākus gadus strādā ar Dardedze Holografija, un mēs varam ieteikt viņu iespiešanas pakalpojumus. Mums tiek piegādāti dažādi tipogrāfijas darbi ar labu profesionalitāti un augstu kvalitāti. Kā arī ir patīkami sadarboties ar Dardedze speciālistiem.”

Jaana Airaksinen, CEO, Into Publishing

Sekojiet mums sociālajos medijos

Sekojiet līdzi mūsu darbiem un jaunumiem mūsu sociālo mediju kontos.